STALLIONSGRASROTANDELENBLI SPONSORPARTNERE
BLI MEDLEMLFK SHOPTabellTERMINLISTELAGKLUBBENNYHETERBilletter
KlubbenlagTerminlisteTabellBli medlemLFK-SHOPLevangerpatriotenSTALLIONSGRASROTANDELENBLI SPONSORPARTNERE

Kjære medlemmer av Levanger fotballklubb

Kjære medlemmer av Levanger Fotballklubb,

Vi ønsker dere varmt velkommen til vårt andre klubbforum den 29. august kl. 18:00 på Levanger Videregående Skole. Dette forumet er en unik mulighet for oss til å samles, utveksle erfaringer og ta opp sentrale temaer som er viktige for klubben.

På agendaen står temaer som "Levangerpilot’n Action Now", LFKs vei mot toppfotball, og det nye rammeverket for vår sportsplan.

Vi vil gjerne takke alle våre spillere og trenerteam for deres bemerkelsesverdige innsats både på og utenfor banen. Det er deres dedikasjon som gjør at vi oppnår suksess. Vi skylder også en stor takk til våre fantastiske frivillige og seniormedlemmer. Deres innsats under kamper, arrangementer, og dugnader er uerstattelig. Uten dere ville ikke Levanger Fotballklubb vært den styrken den er i dag.

Som høstsesongen ruller inn, ønsker vi alle våre medlemmer, i hver eneste rolle, alt det beste for de kommende utfordringene. Vi er overbevist om at vi sammen vil fortsette å skape minneverdige øyeblikk.

Vi gleder oss til et produktivt forum og håper å se så mange av dere som mulig. Vel møtt!

Med vennlig hilsen,
Svein Myhr
Styreleder

Siden er laget av Hattrem AS

false